Białoruś: Zatrzymano Borys i 40 innych Polaków


milicja zatrzymała już 40 członków Związku Polaków na Białorusi. wśród nich jest Andżelika Borys - zwierzchnik ZPB. - Siłą ją wepchnęli do samochodu i teraz jej cela jest wyłączona - powiedział prezes Rady Naczelnej Związku Andrzej Poczobut. On również jest w rękach milicji. Polskie MSZ w tej sprawie zwołało specjalną naradę.

Afganistan: atak ISAF, talibowie wciąż stawiają bunt


Talibowie wciąż stawiają opór w afgańskiej prowincji Helmand, gdzie siły ISAF pospołu z armią Afganistanu prowadzą wielką ofensywę. Operacja, mająca na celu wyparcie talibów z ich ostatniego bastionu, w tej prowincji, przebiega chociaż zgodnie z planem.

Francja: afera prezydenta i premiera?


We Francji trwa dysputa naokoło podróży prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego do berlinka w 1989 roku, wywołana dzięki pamiątkowe zdjęcie, umieszczone w weekend na stronie prezydenta na portalu Facebook. Sarkozy napisał na portalu, że był w Berlinie 9 listopada nim 20 laty, gdy padał mur - lecz przeciwdziałanie wątpi w jego słowa.

Stefan Szczepłek: Rodzi się uwielbienie Deyny


Stefan Szczepek to największy w Polsce zawodowiec od Kazimierza Deyny. Spod jego głowa wyszła znakomita biografia piłkarza. redaktor "Rzeczpospolistej" śledził karierę Deyny od jego pierwszego meczu w Legii aż do tragicznej śmierci.

Rasiak wybiera nowego pracodawcę


kierownik Southampton, Alan Pardew stwierdził, że Grzegorz Rasiak na dniach prawdopodobnie nie zwrócić uwagi St. Mary's Stadium. polski agresor prowadzi pertraktacje z nowymi potencjalnymi pracodawcami, których tożsamości nie chce zdradzać.

znalezionych: 38686, strona 15 z 7738
<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław