szantaż zabija polityka


biel proszek, kwiecista sukienka, pomalowane usta, prostytutki i Krzysztof Piesiewicz - to bohaterzy filmów, które nigdy miały nie ujrzeć światła dziennego. By tak się stało, senator PO zapłacił prostytutkom, które - jak twierdzi - szantażowały go, wysoką sumą pieniędzy. W grę wnikać ma chociażby pół miliona złotych. Do kompromitujących nagrań tymczasem dotarł i opublikował je "Super Express".

bitwa o KDT


Krzyki, szamotanina i gaz łzawiący. Dantejskim scenom pod Kupieckimi Domami Towarowymi nie było końca. To było prawdziwe sfera bitwy w samym siedlisko stolicy. Po jednej stronie broniący swoich miejsc pracy handlarze, a razem z nimi szukający wrażeń pseudokibice. Po drugiej ochroniarze, setki policjantów i komornik wykonujący egzekucję komorniczą.

album o 4 czerwca 1989 r.


gdy zaproponowaliśmy, że zgromadzimy Wasze zdjęcia i pamiątki z 4 czerwca 1989 w wirtualnym albumie, nie spodziewaliśmy się, że kontrakcja będzie aż tak wielki! za pomocą ponad dwa tygodnie słaliście nam swoje wspomnienia. Już w tym momencie w naszym wspólnym albumie mamy nad 70 zdjęć, ponad 70 grafik i dokumentów a o tyle o ile 20 pierwszych stron gazet z tamtego czasu. A stale go uzupełniamy. Mamy też Wasze wspomnienia - zwyczajne i niezwyczajne historie. Dziękujemy Wam za to.

Polański zatrzymany po latach


27 września 2009 - po ponad 30 latach od procesu za seks z nieletnią - Roman Polański został aresztant w Szwajcarii. polski reżyser trafił do tymczasowego aresztu ekstradycyjnego na podstawie amerykańskiego nakazu aresztowania. Polskie władze zapowiedziały wystąpienie do władz USA z prośbą o skorzystanie z prawa łaski poniżej zatrzymanego.

dzień Dziękczynienia 2009


Hasło tegorocznego Dnia Dziękczynienia to "Dziękujemy za wolność". miejsce i czas obchodów nie są przypadkowe. Zdaniem organizatorów, być wdzięcznym jest za co. W pierwszym tygodniu czerwca zbiega się kilka rocznic: 20-lecie odzyskania wolności Rzeczypospolitej w 1989 r., 30. rocznica pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, a plus 10. rocznica papieskiego przemówienia w Sejmie RP.

znalezionych: 276, strona 1 z 56
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław