"Nie mówiłem, że Kaczyński równa się Adolf H."


- Ani razu nie powiedziałem, że PiS równa się NSDAP. Przypomniałem natomiast, że PiS jest dla mnie niezwykle bliską współczesną wersją narodowego socjalizmu. Ale to nie jest edycja sprzed 70 lat - powiedział Leszek Miller w TVN24. Były poseł skomentował w ten sposób reakcje, jakie wywołał jego wczorajszy spotkanie w tygodniku "Kultura Liberalna".

Duże bułgarskie centra handlowe wyłączyły w sobotę ruchome schody na kilka dni. W ten fortel chcą zdeponować swój wkład w zauważyć Europejski dwadzieścia cztery godziny Walki z Otyłością. Żony hazardzistów z Neapolu, uzależnionych od automatów do gry stojących w barach, doprowadziły do ujawnienia wielkiego procederu nielegalnego hazardu - poinformowały włoskie media. Zarzuty zostały postawione 15 właścicielom lokali. Tak powinno być zawsze. wierchuszka Lotosu Gdynia nałożył na koszykarki karę finansową za dwoje porażki w lidze. Ta nie trafi chociaż do klubowej kasy, a zostanie wykorzystana na zakup biletów dla wszystkich chętnych na obejrzenie kolejnego spotkania.ogół wskazuje na to, że sporna temat obsadzenia stanowiska przyszłego prezesa TVP nie zostanie na razie rozwiązana. Jak pisze "Dziennik", w publicznej prezesa nie będzie, bo PiS i SLD chcą wpierw desygnować szefostwo tymczasowy i wyczyścić telewizję z ludzi Farfała, a nie prędzej póżniej rozpisać konkurs na nowe władze. Rząd Haiti wprowadził w niedzielę postać wyjątkowy, który być w mocy ma do końca stycznia oraz miesięczną żałobę narodową po tragicznym trzęsieniu ziemi z ub. wtorku, które pochłonęło najprawdopodobniej kilkaset tysięcy ofiar śmiertelnych. Już w środę mistrzowie Europy w siatkówce dowiedzą się, z kim przyjdzie im się zmierzyć na przestrzeni mistrzostw świata we Włoszech. Siatkarski mundial odbędzie się za rok, a Polacy będą na chyba faworytami do medali. Losowanie grup turnieju finałowego odbędzie się jutro w Rzymie. W poprzedniej edycji, w 2006 roku w Japonii, "Biało-czerwoni" wywalczyli srebrzysty medal.

Prokuratura bada czy konował pogotowia z Pajęczna (woj. łódzkie) popełnił błąd nie umieszczając pobitego mężczyzny w szpitalu, a odwożąc go wyłącznie do domu. ranny gorsza połowa do szpitala trafił nie prędzej następnego dnia. Zmarł po kilku dniach w wyniku złamania padło czaszki i urazu mózgu.

Problemy w warszawskim metrze. Między Politechniką a Ratuszem pociągi jeżdżą wahadłowo. Na peronach tłok. - Uległ awarii chęć na stacji metra centrum - powiedział na antenie TVN syreni gród przedstawiciel metra, Krzysztof Malawko. - Musieliśmy wykluczyć zasilanie. Naukowcy wydobyli spod grubej warstwy lodu trzy skrzynki whisky i dwójka skrzynki brandy, które 100 lat temu pozostawił na Antarktydzie słynny polarnik Ernest Shackleton. Dzięki temu będzie można odtworzyć recepturę trunków - donosi internetowy serwis BBC.

PKP Intercity będzie musiało zapłacić powyżej 2,2 mln kary. biuro Ochrony Konkurencji i Konsumentów postanowił dać nauczkę w ten wyjście przewoźnika za bezprawne ograniczanie prawa pasażerów do zmiany terminu odjazdu, celu podróży i klasy pociągu przed podróżą. spółka już zapowiedziała, że będzie się od tej decyzji odwoływać. Podjęta w niedzielę przez Stany Zjednoczone Ameryki Północnej Zjednoczone pierwsza próba przechwycenia symulowanego irańskiego ataku rakietowego zakończyła się niepowodzeniem wskutek niesprawności radaru wykrywającego - poinformowało ministerstwo obrony USA. Jorge Rafael Videla przejął władzę w Argentynie w połowie lat 70. XX wieku i jest dostępny za "zniknięcie" kilkudziesięciu tysięcy ludzi. W tym jednego Niemca i dopiero co za to prokuratura w Norymberdze wydała międzynarodowy zarządzenie aresztowania byłego dyktatora.Sara Foss, która urodziła już trzynaścioro dzieci, jest znowu w ciąży. lecz płeć słaba zapowiedziała, że to nie koniec. Jej czternaste członek rodu ma przyjść na świat w kwietniu 2010 roku, ale jak lecz będzie to możliwe Sara chce apiać trafić w ciążę, dlatego że chce być wyposażonym bliźniaki. w tej chwili w laboratorium prawdopodobnie stanąć zupełnie nowe życie. Naukowcy potrafią już ponieważ zrobić od podstaw sztuczny genom - pisze "Rzeczpospolita". skoro tylko parę godzin po tym, jak Polscy ratownicy rozpoczęli pracę w stolicy Haiti w okolicy, gdzie pracowali padły strzały - informuje reporter "Faktów" TVN w Port-au-Prince. Nikomu nic się nie stało, ale ONZ nakazało Polakom wrócić do bazy.

Briatore bez dożywocia, ale do F1 się nie spieszy


na miejscu decyzja francuskiego sądu poprzedni prezes Renault Flavio Briatore już ma. Włoskiemu ekscentrykowi nie spieszy się z powrotu do Formuły 1. - najprzód chcę podelektować się szczęściem w tak trudnym momencie - przyznał.

Dwuletni pikieta współczesnego Chrystusa


Do stolicy Kolumbii dotarł mężczyzna, który z krzyżem i rękami oplecionymi łańcuchem przemierza taki sam kraj, by wybłagać samotność uprowadzonego 10 lat temu syna.

Skazani nie trafią za kratki, wzrośnie przestępczość?


zapychak w więziennych celach - z tego powodu część skazanych nie trafi za kratki. prawdopodobnie w takim razie wzrosnąć przestępczość - pisze "Rzeczpospolita".

Dwóch na trzech nie lubi prezydenta


Po nad dwóch latach rządów Nicolas Sarkozy raczej nie może sumować na rekomendacja swoich obywateli. mniej więcej dwóch na trzech Francuzów jest "nieusatysfakcjonowanych" sposobem, w jaki prezydent sprawuje władzę.

Europo, najgorsze za tobą?


Kolejne kraje Unii Europejskiej podają pozytywne dane na temat swoich gospodarek. Węgry poinformowały, że ich PKB w pierwszym kwartale 2010 roku urosło o 0,9 procent rok do roku, kończąc trwanie recesji. PKB Portugalii wzrosło jakkolwiek o 1,8 odsetek rok do roku, a rządowi udało się zadenuncjować w środę papiery dłużne o wartości jeden i pół miliarda euro. Po tej serii pozytywnych zdarzeń na rynki wrócił optymizm, a euro wzmocniło się do dolara.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław