Grecja sparaliżowana - 24- godzinnym strajkiem generalnym


dzisiaj zgodnie z zapowiedziami greckich central związkowych strajkują załoga sektora państwowego i prywatnego. Strajk zbiorowy ogłosiły dwie największe konfederacje związków zawodowych Grecji, GSEE (sektor prywatny) i ...

Norweska księżna Mette-Marit otworzyła we wtorek w Hurum w pobliżu Oslo pierwszą na świecie elektrownię osmotyczną. Jest to pilotażowy projekt, z powodu któremu państwowy koncern energetyczny Statkraft chce na dużą skalę wypróbować potencjał wytwarzania energii dzięki zjawisku osmozy. Jak poinformowała Informacyjna filia Radiowa, brytyjski rząd chce sklecić 10 nowych elektrowni jądrowych, które w ciągu 15 lat zastąpią większość istniejących elektrowni. Udział sektora nuklearnego w bilansie energetycznym Wielkiej Brytanii ma wzrosnąć dwukrotnie. szczebel Obamy ostro obciął pensje i premie dla menedżerów ratowanych dzięki państwo banków i firm samochodowych. Wall Street jest wściekłeJak poprawnie naliczać wczasy wypoczynkowy i udzielać tego urlopu pracownikowi niepełnoetatowemu?

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

W III RP nastąpił zanik patriotyzmu - powiedział w porannych "Sygnałach Dnia" Lech Kaczyński. Prezydent stwierdził, że działania ówczesnych władz zręcznie zmierzały do wykorzenienia w Polakach uczuć patriotycznych. Kaczyński dodał, że w przyszłości zostanie ustanowione nowe uroczystość państwowe. 

podobnie jak w latach ubiegłych, w 2009 roku Warszawa była liderem płacowym wśród polskich miast. wartość środkowa wynagrodzeń w stolicy wyniosła 5200 PLN i była o 44 proc. wyższa niż w Krakowie (3600 PLN) i aż o 86 proc. większa niż w Lublinie (2800 PLN).

komisja środowiska Parlamentu Europejskiego poparła w środę zaproponowane przez europosła Bogusława Sonika (PO) poprawki do nowego unijnego rozporządzenia, które ma zabezpieczyć Unię Europejską na sprawa zakłóceń w dostawie gazu. Poprawki są zgodne z postulatami polskiego Ministerstwa Gospodarki na forum Rady UE.

Na idea planów inwestycyjnych Gaz-Systemu, kto chce w ciągu najbliższych 5 lat zakablować na ten cel około 8 mld zł – pisze „Puls Biznesu”. W związku z zaplanowanym na nadchodzący koniec tygodnia strajkiem związku zawodowego personelu pokładowego linii British Airways, mniej samolotów w tych dniach będzie latać na trasie Warszawa-Londyn.

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew w dorocznym orędziu do Zgromadzenia Federalnego, czyli dwóch izb parlamentu Rosji wyraził przekonanie, że Federacja Rosyjska może uzyskać status światowego mocarstwa na zasadniczo nowej podstawie. 19 grudnia 2009 r. zostało opublikowane rozporządzenie wykonawcze Rady nr 1251/2009 z 18 grudnia 2009 r. zmieniające rozporządzenie nr 1911/2006 nakładające ostateczne cło antydumpingowe na przywóz do UE roztworów mocznika i azotanu amonu pochodzących między innymi z Rosji. Zdaniem estońskiej fundacji przyrody ELF służby środowiskowe w Finlandii dały Nord Stream zgodę na zainicjowanie przygotowań trasy gazociągu bez należytej oceny skutków tej decyzji dla środowiska naturalnego, wyłącznie na podstawie oświadczenia stowarzyszenie - napisała gazeta Wyborcza.Szwedzka sieć chce, aby stosowny do niej Ikano Bank działał w naszym kraju w formie oddziału- donosi Rzeczpospolita. Banki mają kapitał na finansowanie kredytów i nie muszą już walczyć o depozyty klientów. kolejny miesiąc z mniej więcej obniżyły wobec tego ich oprocentowanie. Sejm przyjął w czwartek poprawki Senatu do ustawy o świadczeniu usług na terenie Polski. Zgodnie z nią polscy rzemieślnicy, architekci, radcy prawni i firmy oferujące usługi będą mogli bez przeszkód prowadzić swoją działanie gospodarczą na unijnym rynku.

Elektroniczny prawa ręka kierowcy


Mosty zbyt wąskie, a tunele za niskie dla ciężarówek? Tego typu pomyłki podczas planowania trasy przejazdu zestawu transportowego kosztują kierowców bez liku nerwów, a przewoźników – jeszcze ...

gazowy ekstremum w Sopocie


Rosja może dać Polsce tak wiele gazu i ropy, ile lecz chcemy - obiecywał szef rządu Rosji Władimir Putin po spotkaniu w Sopocie z premierem Donaldem Tuskiem. Putin nie wspomniał o budowie drugiej nitki gazociągu jamalskiego i zarzucił korupcyjne decyzje w poprzednich umowach gazowych Polski z Rosją

Uruchomienie Ośrodka Grupowego Roszków eksploatującego gaz ziemny


30 listopada br. odbyła się uroczystość uruchomienia Ośrodka Grupowego Roszków koło Jarocina - podało w komunikacie PGNiG.

"Dziennik pismo Prawna": Polska pomoże Oplowi


nasz szczebel pomoże fabryce Opla w Gliwicach - zapowiada "Dziennik periodyk Prawna".

CAC 40 na zamknięciu wzrósł o 1,66 proc., do 3.669,04 pkt


Jak poinformował portal onet.pl, brytyjski ranga udzielił w dniu 15 lutego br. spółce Gateway Storage Company licencji na budowę sieci magazynów gazu ziemnego.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław