"Nie pisze się po naszej fladze"


W niedzielę - już po raz siódmy - obchodzony jest doba Flagi. przy okazji tego święta wyjaśniamy w tvn24.pl, jak powinna mieć wygląd właściwa i jedyna flaga narodowa.

Wiedzą, ale nie powiedzą - tak jednym zdaniem można zreasumować kluczenie resortu skarbu wokół Katarczyków. orędownik resortu Aleksandra Grada poinformował, że decyzja w sprawie stoczni w Gdyni i Szczecinie już zapadła. Maciej Wewiór nie chciał jej jakkolwiek ujawnić. jeszcze w tym roku powstaną raporty dotyczące zagrożeń zdrowotnych polskich kobiet - zapowiedział w rozmowie z PAP przewodniczący Rady Naukowej blisko Ministrze Zdrowia prof. Marian Zembala . - Mówienie o tym, że córka zmarłego prezydenta włączy się w kampanię Jarosława Kaczyńskiego jest nieporozumieniem - mówił w TVN24 Adam Bielan z PiS. przedtem zapowiedziała to szefowa sztabu wyborczego prezesa PiS, Joanna Kluzik-Rostkowska. - Owszem, Marta Kaczyńska wesprze stryja, ale będzie to odsiecz prywatne, osobiste - prostował Bielan. - Nie sądzę, że pojawi się na wiecach, czy w spotach - dodał.Rządowy projekt ustawy antydyskryminacyjnej ma być dojrzały do końca czerwca tego roku. Informację taką przedstawiła Wiesława Kostrzewa-Zorbas z biura Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania w ciągu konferencji w resorcie pracy. PO w sobotę wybiera władze partii i nikt, włączając z samym Donaldem Tuskiem, nie spodziewa się, aby wybitna osoba mógł zagrozić premierowi. dyrektor rządu z kolei przekonywał, że aktualnie szefem obozu szerszego co więcej niż system jest Bronisław Komorowski. - Zbieramy się po to, aby dać mu duże wzmocnienie i najlepszą energię. To będzie krytyczny cel naszego sobotniego spotkania - podkreślił Tusk. Po zakończeniu wszystkich przygotowań i konsultacji, poczynając od ok. 24 maja do Morąga ma po raz pierwszy przybyć amerykańska bateria obrony powietrznej Patriot - powiedział PAP przedstawiciel MON Janusz Sejmej.

Do kancelarii Sejmu, Senatu, Premiera i Prezydenta trafiła kilka dni temu kolejna udział materiałów obciążających rząd Platformy Obywatelskiej. Tym społem sytuacja jest związana ze stoczniami - dowiedziała się TV TVN24.

Poważna awaria sieci elektrycznej w warszawskim hotelu Marriott spowodowała opresja z internetem w całej Polsce. Problemy miało większość operatorów telekomunikacyjnych, którzy mają w hotelu swoje punkty przesyłowe. Wiceprezydent USA Joe Biden złożył zanim południem kwiaty pod pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie. W czasie krótkiej uroczystości Biden rozmawiał z przedstawicielami środowisk żydowskich w Polsce.

Policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o wywołanie w piątek fałszywego alarmu bombowego na wrocławskim Rynku. To 47-letni płeć brzydka i jego 16-letniego syn. Restauratorzy, którzy w wyniku ewakuacji całego Rynku, musieli zaszpuntować swoje lokale, obecnie żądają odszkodowań - informuje RMF FM. Donald Tusk i Władimir Putin przywitali się blisko Hotelu Grand i nieoczekiwanie poszli na sopockie molo. Spacerowali pół godziny i udali się do hotelu Sheraton na rozmowę w cztery oczy. "Rzeczpospolita": Polki chętnie odwiedzają kobiece serwisy, ale nie stronią również od witryn finansowych.Jeśli Donald Tusk wystartuje w wyborach prezydenckich, to obojętnie od tego, czy wygra czy też nie, premierem będzie szycha inny - mówi w RMF FM poseł PO Jarosław Gowin. I wymienia kandydatów do schedy po szefie rządu: Jacek Rostowski i Jan Krzysztof Bielecki. acz - jego zdaniem - dalszy jest bynajmniej prawdopodobny. Trzęsienie ziemi na Haiti było szokiem dla blogerów Onet.pl, wywołało mnóstwo głosów współczucia dla sytuacji mieszkańców wsypy. "Brak słów, gdy się czyta o takiej niewyobrażalnej tragedii" - napisała blogerka Maria-Dora. Trwa pat w Radzie Nadzorczej TVP. Jej członkowie w toku kolejnej nocnej narady nie zdołali przegłosować zarządu telewizji. W trakcie kilkugodzinnego posiedzenia powtórnie przesłuchano pięć osób, które znalazły się w finale konkursu. Decydujące posiedzenie ma się zacząć w piątek o 20.00.

Klich o najważniejszych zadaniach w tym roku


Wdrożenie systemu szkolenia wojskowego, kompletowanie Narodowych Sił Rezerwy, kontynuacja reformy polityki żywnościowej oraz rozpoczęcie wypłat świadczeń mieszkaniowych dla żołnierzy to - zdaniem szefa MON - najważniejsze zadania dla wojska i MON w tym roku.

inspirator kradzieży napisu pozostanie w areszcie


Anders Hoegstroem, pokątny o podżeganie do kradzieży napisu "Arbeit macht frei" z b. hitlerowskiego obozu zagłady Auschwitz, pozostanie w areszcie - zdecydował w piątek po południu sąd rejonowy w Sztokholmie. Niewykluczone, że zostanie wydany Polsce w ciągu miesiąca.

Olejniczak: Popieram Komorowskiego


W drugiej turze wyborów prezydenckich poprę kandydata PO Bronisława Komorowskiego - zadeklarował poprzedni szef SLD, a teraz europoseł Wojciech Olejniczak. Zastrzegł pod ręką tym, że jest to jego osobisty alternatywa i mówi na to samo w swoim imieniu.

Buzek: obalajmy mury, nie wznośmy nowych


- Przez do licha i trochę lat obalaliśmy mury pozostałe po II wojnie światowej. w tej chwili nie możemy dopuścić, by powstały one po raz kolejny – mówił podczas uroczystości rocznicowych na Westerplatte pryncypał parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek.

Lublin: w sobotę rusza Festiwal "Kody"


przegląd "Kody" łączący tradycyjne gatunki muzyczne z awangardowymi i nowoczesnymi brzmieniami rozpocznie się w sobotę w Lublinie. Wystąpią artyści z różnych krajów, reprezentujący różne rodzaje muzyki - m.in. klasyki, jazzu, hip-hopu, muzyki ludowej.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław