Serbia: Odkryto plenarny cenotaf


Na południu Serbii odkryto uniwersalny grób, najpewniej ze szczątkami ok. 250 Albańczyków z Kosowa, zabitych w wojnie (1998-99), w której siły serbskie walczyły z albańską partyzantką - poinformował w poniedziałek prokurator Vladimir Vukczević.

Były prezydent USA George W. Bush przygotowuje do druku książkę zapowiadaną jak wspomnienia z okresu rządów w Białym Domu i częściowo z wcześniejszych etapów jego biografii. Marcel Hirscher odniósł drugie w karierze zwycięstwo w alpejskim Pucharze Świata. 20-letni Austriak wygrał w sobotę dalszy slalom wielkolud w słoweńskiej miejscowości Kranjska Gora, w której w piątek zajął trzecie miejsce. pośród kondolencji złożonych Polsce z wykorzystaniem amerykańskich przywódców politycznych wyróżnia się inskrypcja w księdze kondolencyjnej wyłożonej w ambasadzie RP w Waszyngtonie przy użyciu szefa kancelarii prezydenta Baracka Obamy, Rahma Emanuela.Tajscy celnicy poinformowali o przechwyceniu największej jak dotąd partii afrykańskiej kości słoniowej - ładunek ważący dwaj tony miał trafić do Laosu. David Beckham, którzy przeszedł w fińskim Turku operację zerwanego w niedzielę ścięgna Achillesa, opuścił w środę klinikę i odleciał ze Skandynawii prywatnym samolotem. prawie 35-letni zawodnik wróci do gry wówczas za pół roku. Trzęsienie ziemi o sile 4, 1 nawiedziło hrabstwo San Bernardino w Kalifornii (zachodnie wybrzeże USA). Nie ma informacji o ofiarach lub zniszczeniach.

przełożona unijnej dyplomacji Catherine Ashton z zadowoleniem przyjęła "wczesne oznaki stabilizacji w Kirgistanie i koniec konfrontacji". Zaapelowała o dalszą powściągliwość, przywrócenie porządku publicznego i dialog.

Rumunia z zadowoleniem wita deklarowany przy użyciu NATO intencja uczynienia z planowanego dzięki USA systemu obrony przeciwrakietowej wspólnego projektu Sojuszu Północnoatlantyckiego. Paryska Polonia oddała wieczorem hołd ofiarom katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginął m.in. prezydent Lech Kaczyński. W ich intencji odbyła się msza w paryskim kościele polskim.

Liczna skład ugandyjskich Murzynów albinosów manifestowała w piątek przed gmachem parlamentu w Kampali, aby domagać się ochrony poprzednio dyskryminacją i przemocą. Marcin Baszczyński strzelił pierwszą bramkę w greckiej ekstraklasie. dotychczasowy obrońca Wisły Kraków i reprezentacji Polski trafił do siatki rywali w 63. minucie spotkania 18. kolejki z Larissą, a jego Atromitos wygrał u siebie 2:1. Selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda wymarzył sobie, że jego asystentem będzie VIP z duetu Tomasz Wałdoch - Paweł Wojtala, a dyrektorem reprezentacji zostanie Marek Koźmiński. wprawdzie nic z tego! Asystentem Franza został Jacek Zieliński, a dyrektorem Marek Furtok, który jest postrzegany w charakterze człowiek Antoniego Piechniczka.Co najmniej 36 osób zginęło, a 64 zostało rannych w serii zamachów w Kandaharze na południu Afganistanu - podaje AFP. Reuters, podaje mniejszą liczbę ofiar i rannych. Według świadków po wybuchu na ulicach miasta doszło do strzelaniny. Władze Malezji skonfiskowały w ostatnich miesiącach powyżej 15 tysięcy egzemplarzy Biblii importowanej z Indonezji, ponieważ słowo "Bóg" zastąpiono w nich słowem "Allah", a takie tłumaczenie jest zakazane w tym w większości muzułmańskim kraju. Saddam Husajn zlecił swym tajnym agentom przeprowadzenie ataku na siedzibę Radia Wolna Europa/Radio Liberty w Pradze w celu położenia kresu emitowaniu audycji na Irak - poinformował przedstawiciel czeskiego wywiadu.

Miss Wirginii została nową Miss Ameryki


22-letnia szatynka Caressa Cameron, miss Wirginii, została tegoroczną Miss Ameryki. Wybory najpiękniejszej Amerykanki odbyły się w sobotę wieczorem w Las Vegas.

Chiny: dodawano toksycznej melaminy do produktów mlecznych


Toksyczną melaminę wykryto w produktach mlecznych sprzedawanych w prowincji Guizhou na południowym zachodzie Chin - podał diariusz "China Daily".

Karadżić: To Serbów zabijano, a mnie się oskarża


dawny przywódca Serbów bośniackich Radovan Karadżić oświadczył dzień dzisiejszy nim trybunałem w Hadze, że walka w Bośni i Hercegowinie (BiH) była spowodowana dążeniem muzułmańskich władz do niepodległości i ich "sponsorowanym za pośrednictwem państwo terroryzmem" przy Serbów.

Czechom zabraknie na wypłatę emerytur. I co teraz?


Przeznaczone w tegorocznym czeskim budżecie środki na wypłatę emerytur wyczerpią się już jesienią - poinformował w środowym wydaniu pamiętnik "Lidove Noviny", cytując ministra finansów Eduarda Janotę.

Węgry: Fidesz zwycięzcą wyborów


Centroprawicowy Fidesz zwyciężył w niedzielnych wyborach parlamentarnych na Węgrzech, zdobywając 206 z 386 mandatów - wynika ze wstępnych rezultatów głosowania, ogłoszonych wieczorem w Budapeszcie.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław