Grecja: nastolatki zamordowały babcia za 10 euro


Grecka milicja aresztowała dwa nastoletnie dziewczyny pod zarzutem zamordowania 80-letniego mężczyzny. Nastolatki napadły babcia w niedzielę w jego domu na północy Grecji i zabrały mu 10 euro - poinformowała w poniedziałek policja.

- To dobrze. To znaczy, że są chłopami dobrymi, że jeszcze mogą - takimi słowami Wanda Łyżwińska w kwietniu 2006 roku skomentowała ujawnienie seksafery w Samoobronie. Dziś przyznała, że żałuje tych słów. Wystarczyły trzy tygodnie, by PO straciła w sondażach aż 4 punkty procentowe i zatrzymała się na poziomie 45 proc. Jej największy konkurent polityczny, inaczej PiS zyskał jednak 2 punkty procentowe i ma 28 proc. poparcia - wynika z najnowszego sondażu "Gazety Wyborczej". natomiast w badaniu "Rzeczpospolitej" stronnictwo Donalda Tuska dosyć nie traci. Ludzi po alkoholu tracą rozum. Dowód? Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały, jak na dobre ubzdryngolony nowicjusz on szedł ulicą Grójecką w Warszawie, w towarzystwie kobiety, i demolował mijane auta. wskutek nagraniu nie dopuszczalny mu to bezkarnie.Tygodnik "Wprost" zmienił właściciela. Mówiło się, że ma dotrzeć w ręce właściciela "Przekroju", ale bezapelacyjnie został kupiony z wykorzystaniem wydawcę m.in. "Machiny" i "Filmu" - Platformę Mediową Point Group. W ankiecie "Gazety Wyborczej" jedna druga z 2 tys. uczniów przyznała, że ich prace domowe w dużej mierze pochodzą z sieci. Wierzę głęboko, że zrobimy wielką niespodziankę - tak o swoich szansach w wyborach prezydenckich mówi aspirant Sojuszu Lewicy Demokratycznej i stary tej partii Grzegorz Napieralski.

Walcząca z piratami misja UE "Atlanta" powiadomiła, że piraci porwali tego dnia na Oceanie Indyjskim kitajski statek. Do uprowadzenia doszło w odległości 550 mil morskich na północny świtanie od Seszeli i 700 mil od wybrzeży Somalii.

To nie jest inskrypcja o PiS-ie, wprawdzie od PiS-u muszę zacząć. otóż Jarosław Kaczyński ogłosił, że jego zamiarem jest silne państwo. Cel to chwalebny. wprost przeciwnie że patrząc na działania Kaczyńskiego, jego partii, i jego ś.p. brata nie widzę, by o takie państwo zabiegali. ewentualnie też mamy ani w ząb inne jego wyobrażenie. Tragiczny casus w kolumnie wiozącej prezydenta Ukrainy na wywiad z jego rosyjskim odpowiednikiem. ambulans z konwoju Wiktora Janukowycza zderzyła się z samochodem osobowym. Zginęła jedna osoba.

Laburzystowski poseł i minister stanu w resorcie obrony Quentin Davies przedstawił w parlamentarnym biurze ds. refundacji poselskich wydatków kalkulacja na 20 700 funtów za renowacja dzwonnicy na terenie swojej posiadłości w Lincolnshire - informują brytyjskie media. Mieszkańców Tel Awiwu zaintrygowało wczoraj dziwne wydarzenie: na plażę obok miasta spadł rozżarzony obiekt o wyglądzie dużego czarnego kamienia, a Instytut Geologii w Jerozolimie wykluczył, że to meteoryt. MON rezygnuje z programu samobieżnego zestawu przeciwlotniczego Loara i z projektu Puma - wyposażenia starych gąsienicowych bojowych wozów piechoty w nowe bezzałogowe wieże - powiedział minister obrony Bogdan Klich.Ambasady Francji i Wielkiej Brytanii w stolicy Jemenu Sanie, zamknięte godnie w pierwszy dzień tygodnia i w niedzielę z powodu zagrożenia terrorystycznego, zostały w środę ponownie otwarte. Prawybory w Platformie trochę zaczynają żyć własnym życiem. Pomyślane - tak mi się wydaje - jak operacja w pełni kontrolowana, zaczynają demaskować prawdziwe pasje, rzeczywistą rywalizację, a chociażby skrywaną przedtem uprzedzenie między dwoma pretendentami do partyjnej nominacji na kandydata PO w wyborach prezydenckich. 65-letni Irańczyk z okolic Teheranu wpadł w szał i zastrzelił sześć osób, a zranił 11. Wśród ofiar są także członkowie jego rodziny, jak i sąsiedzi - poinformowały w pierwszy dzień tygodnia wieczór miejscowe media.

Eksplozja gazu. uszkodzony dom i sąsiednie przedszkole


Potężna wybuch gazu w jednym z budynków mieszkalnych w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny. Do szpitali trafiły kwartet osoby - kobieta, on i małe maluch oraz strażak, kto został poszkodowany w trakcie akcji ratunkowej. Kolejne para są poszukiwane pod gruzami.

Meteorolodzy: Idą burze, ale opady nie pogorszą sytuacji


W najbliższych dniach będzie burzowo, ale opady nie wpłyną na sytuację w rejonach, przez które przesuwają się fale wezbraniowe na Wiśle i Odrze. liczba Wisły w Warszawie ustabilizował się, fala na Odrze minęła Wrocław - poinformował Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

drugi raz rabunek historycznej tablicy


Pamiątkowa tabela z 1955 roku zniknęła ze ściany Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu. Upamiętniała ona podpisanie Układu Zgorzeleckiego.

Ostatnie chwile lotu Tu-154 - RBN będzie miała pierwszeństwo


Zapisy czarnych skrzynek mogą zostać ujawnione bez uszczerbku dla włości śledztwa - ocenia marszałek Sejmu i pełniący obowiązki prezydenta Bronisław Komorowski. Żeby w końcu do tego doszło, rozpoznane muszą pozostać wszystkie głosy i uzyskana zgoda strony rosyjskiej. - Ale zanim tym, jak zapisy pozna opinia publiczna, będę chciał, by trafiły one do członków Rady Bezpieczeństwa Narodowego - ujawnia Komorowski.

Buzek: Unijna pomocnik zależy od rozmiaru szkód


Unijna pomoc dla własny na likwidację skutków powodzi zależy przede wszystkim od skali szkód. Aby starać się o pomoc, muszą być spełnione warunki, dotyczące m.in. rozmiaru zniszczeń - ocenił prowadzący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław