Własnościowe zmiany w GKS Katowice


CentroPromSport, spółka zależna firmy Centrozap, przejmie 1. ligowy katowicki GKS. Szefem CentroPromSportu jest poprzedni olśniewający piłkarz, trener, dyrektor i stary GKS Jan Furtok.

W niedzielę o brzasku otwarto lokale wyborcze w Iraku, dokąd w tym dniu odbywają się wybory do Rady Reprezentantów (parlamentu). Wybory uważane są za kluczowe w dążeniu do dla zapewnienia stabilności Iraku natomiast za eksperyment demokracji tym kraju. Zespół włoskich antropologów rozwiązał definitywnie zagadkę miejsca pochówku Caravaggia, identyfikując jego grób na cmentarzu w Porto Ercole w Toskanii, a nawet jego szczątki. za pomocą stulecia nie było pewności, dokąd bystry malarz został pochowany. Kaka, gwiazda Realu Madryt, uważa, że "Królewscy" są w stanie odrobić czterobramkową stratę z pierwszego meczu i popierać do kolejnej rundy Pucharu Króla. odpłata na Santiago Bernabeu już we wtorek o godzinie 20.Watykan ogłosił w poniedziałek program uroczystości Wielkiego Tygodnia pod przewodnictwem Benedykta XVI. Należy spodziewać się, że medytacje drogocenny Krzyżowej w Koloseum 2 kwietnia, w 5. rocznicę śmierci Jana Pawła II będą w części dedykowane papieżowi. - To będzie wspaniała noc, dam z siebie ogół - mówi Ronaldinho przed meczem z Realem Madryt, a na pytanie o to, czy Milan ma szansę na końcowy triumf w Lidze Mistrzów, odpowiada, że tak. Mrozy przekraczające miejscami 30 stopni na dole zera, doprowadziły do odwołania zajęć szkolnych w kilku obwodach Ukrainy zaś utrudniły kampanię nim zaplanowaną za dwa tygodnie drugą turą wyborów prezydenckich w tym kraju.

Rosja oczekuje od Polski, by na prawach wzajemności przekazała dokumenty, m.in. dotyczące losów rosyjskich jeńców wojennych z wojny polsko-bolszewickiej z 1920 r. - powiedział w czwartek prącie Polsko-Rosyjskiej Grupy ds. Trudnych prof. Gienadij Matwiejew.

Paryska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie rozpowszechniania plotek o domniemanych romansach prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego i jego małżonki Carli - poinformowały media. Według doradców szefa państwa, pogłoski owe są wynikiem politycznego spisku, wymierzonego w prezydenta. Słynna była włoska gwiazda pornol pochodzenia węgierskiego Cicciolina, czyli Ilona Staller wyraziła chęć kandydowania do parlamentu makaroniarz u boku premiera Silvio Berlusconiego.

sytuacja polsko-niemieckie są najlepsze w historii - powiedział po spotkaniu z nowym wicekanclerzem i ministrem spraw zagranicznych Szwab Guido Westerwellem naczelny polskiej dyplomacji Radosław Sikorski. Jego rozmówca dodał, że jest przekonany, iż przyjaźń między naszymi krajami służy nie nic bardziej błędnego nam, ale też Europie. Jak powstrzymać Lionela Messiego grając przeciw Barcelonie? - to testowanie zadaje sobie wielu obrońców i trenerów na świecie. poprzednio meczem 1/4 Ligi Mistrzów, w którym Barcelona zmierzy się z Arsenalem, coś rad dla Arsene Wengera ma ekspiłkarz "Kanonierów", Martin Keown. Serbia, Republika Federalna Niemiec i kanada będą rywalami polskich siatkarzy w grupie F przyszłorocznych mistrzostwach świata we Włoszech.Szef Konwencji ONZ ws. Zmian Klimatu (UNFCC) Yvo de Boer zapowiedział, że ustąpi ze stanowiska 1 lipca - na 5 miesięcy nim kolejną konferencją klimatyczną, która odbędzie się w meksykańskim mieście Cancun. Umowa Ukrainy z Rosją, na mocy której rząd w Kijowie przedłużył dzierżawę bazy floty rosyjskiej na Krymie w zamian za niższe ceny gazu ziemnego, jest zła dla Ukrainy i utrudni realizację celów polityki USA w regionie - uważa "Washington Post". poniżej notowane zespoły Aksam sojusz Oświęcim i Energa Stoczniowiec Gdańsk poprzednio fazą play off pokonały swoich rywali i zapewniły sobie uregulowanie gry o 5. położenie na finiszu rozgrywek.

368 odwołanych lotów


Hiszpańskie linie lotnicze Iberia odwołały 368 lotów z powodu rozpoczętego we wtorek dwudniowego strajku personelu pokładowego na tle płacowym.

"Zwyciężyłem"


Hamid Karzaj zwyciężył w pierwszej turze wyborów prezydenckich - ogłosił boss sztabu wyborczego urzędującego prezydenta. Z kolei ze świata spływają komentarze dotyczące głosowania. To pomyślność demokracji - mówią wszyscy jednym głosem.

Po krótkiej przerwie Małysz wraca na skocznię


W czwartek przygotowujący się w rodzinnej Wiśle do sezonu zimowego Adam Małysz wróci na skocznię. maksymalny krajowy narciarz ostatniej dekady proszek problemy z okiem, ale badania wykazały, że nie ma powodów do obaw.

prezes rady ministrów League nie dla Majewskiego


całość Nottingham Forest, z Radosławem Majewskim w składzie, nie awansował do finału baraży o kariera do angielskiej ekstraklasy piłkarskiej.

Wałdoch nie będzie asystentem Smudy


Tomasz Wałdoch nie doszedł do porozumienia z PZPN i nie będzie asystentem Franciszka Smudy w reprezentacji Polski.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław