Własnościowe zmiany w GKS Katowice


CentroPromSport, spółka zależna firmy Centrozap, przejmie 1. ligowy katowicki GKS. Szefem CentroPromSportu jest ówczesny doskonały piłkarz, trener, naczelny i zwierzchnik GKS Jan Furtok.

- strefa euro nie pozostawi Grecji samej, chyba że będzie taka konieczność. Dajemy gwarancję, że będzie finansowanie - oświadczył prezydent Unii Europejskiej Herman Van Rompuy. Na szczycie UE doszło w czwartek do porozumienia w sprawie mechanizmu pomocy z udziałem krajów strefy euro i MFW. 24-osobowa pracownicy piłkarzy pierwszoligowego Górnika Łęczna wyjechała w poniedziałek do Wronek na drugie w okresie przygotowawczym zgrupowanie. W związku z informacją o planownym na niedzielę pogrzebie pary prezydenckiej Polski koalicja motorniczy odwołał do 18 kwietnia wszystkie imprezy. Nie odbędą się m.in. mecze żużlowe.Australijczyk, którego prędkościomierz zablokował się na 60 mil na godzinę (96,5 km/h) przeżył prawdziwe chwile grozy. dzięki godzinę pędził z taką prędkością, jak na przykład bohaterzy filmu "Speed". Hans-Dietrich Genscher powiedział, że ma duże uchwycenie dla "wrażliwości Polaków" - narodu, "który raz po raz padał ofiarą mocarstwowych i hegemonicznych dążeń swych sąsiadów na Zachodzie i na Wschodzie". - Przewodniczący Komisji Europejskiej (KE) Jose Manuel Barroso zaapelował we wtorek o kompromis między Grecją a Bułgarią, w sprawie blokowania granicy między tymi krajami za pośrednictwem greckich rolników. Jednocześnie wyraził gotowość wkroczenia na drogę prawną, by zagwarantować amoralny przepływ towarów.

chiński statek z 65 tys. ton węgla i 950 tonami oleju napędowego wszedł w sobotę wieczór na mieliznę w rejonie na nordowy wschód od Australii. Zaobserwowano już wycieki oleju, zagrażające Wielkiej Rafie Koralowej.

Norweski sąd skazał 54-letniego Polaka na 2,5 roku więzienia i wysoką grzywnę za spowodowanie w ubiegłym roku pożaru w Drammen. W pożarze domu zginęło w owym czasie siedmioro Polaków. język rosyjski okręt "Marszałek Szaposznikow" odbił u wybrzeży Jemenu porwany w środę z wykorzystaniem piratów rosyjski tankowiec. w ciągu akcji zginął jeden pirat, dziesięciu innych zostało schwytanych. Według źródeł sądowych, pojmani piraci zostaną przewiezieni do Moskwy, gdzie usłyszą zarzuty.

Koncern British Petroleum (BP) podejmie w środę wcześnie rano kolejną próbę powstrzymania katastrofalnego wycieku ropy naftowej z uszkodzonego szybu w Zatoce Meksykańskiej - poinformował w pierwszy dzień tygodnia menedżer firmy Doug Settles. Piłkarze i kibice reprezentacji Chile liczą, że w środę po meczu z Hondurasem będą się upajać z pierwszego od 48 lat zwycięstwa w mistrzostwach świata. Lepszej okazji z trudem sobie wymarzyć, skoro przeciwnik uchodzi za jednego z mundialowych kopciuszków. - Prezydent Kaczyński wypowiedział nader mocne słowa, które bardzo cenimy - mówi na łamach "Dziennika" eksponent pepiczek w Polsce Jan Sechter. Dyplomata odniósł się do wypowiedzi Lecha Kaczyńskiego na Westerplatte, w której polski prezydent przyznał, że okupacja za pomocą Polskę Zaolzia w 1938 r. była "grzechem".Wiceprzewodniczący rządzącej w Niemczech partii CDU Christian Wulff zapewnił o poparciu chadecji dla szefowej Związku Wypędzonych (BdV) Eriki Steinbach w sporze wokół muzeum wysiedleń. Justyna Kowalczyk po raz siódmy w karierze triumfowała w zawodach narciarskiego Pucharu Świata i po raz dwudziesta część dalszy stanęła na podium. W sobotę zawodniczka AZS AWF Katowice wygrała sprint na dystansie 1,2 km techniką klasyczną w fińskim Kuusamo. Marcel Hirscher odniósł drugie w karierze zwycięstwo w alpejskim Pucharze Świata. 20-letni Austriak wygrał w sobotę drugi slalom olbrzym w słoweńskiej miejscowości Kranjska Gora, w której w piątek zajął trzecie miejsce.

TdF 2010: Armstrong ostrożny, Contador zadowolony


Przyszłoroczny Tour de France będzie bardziej szczery niż w tym roku. O wygrana może bić się nawet dziesięciu kolarzy - ocenił siedmiokrotny tryumfator wyścigu hamburger Lance Armstrong po uroczystej prezentacji trasy edycji 2010.

Bułgar nie odda dziecka matce Polce


Bułgar Todor Wasilew, kto od miesięcy - nie zważając na orzeczeniom sądu - nie chce darować matce Polce syna, zapowiada, że nie zmieni zdania i nie pożegnanie się z potomkiem. chociażby wbrew opinii bułgarskiej członek rządu sprawiedliwości.

Kampania naprzeciw wiadomościom po turecku w telewizji


nieomal trzy tysiące podpisów pod petycją o zakazie emitowania wiadomości w języku tureckim w telewizji publicznej zebrano w Sofii w ciągu trzech dni. Zbiórkę podpisów zorganizowała prywatna przystanek telewizyjna Skat, związana z nacjonalistyczną partią Ataka.

Interpol: przestępcy są lepiej zorganizowani niż my


Ponadnarodowe syndykaty przestępcze stają się co chwila silniejsze, a dzięki wykorzystywaniu nowych technologii wzmacniają powiązania między sobą - stwierdzili uczestnicy międzynarodowej konferencji Interpolu w Singapurze.

Do szczególnie niebezpiecznych odpadów medycznych należy bezwzględnie zaliczyć klisze rtg. Pojedyncze klisze rtg w niewielkiej ilości nie stanowią zagrożenia, ale jeśli twój ośrodek zdrowia wytwarza

klisze rtg

należy jest bezwzględnie przechowywać w odpowiednich opakowaniach na odpady medyczne. W dużej ilości klisze rtg mogą emitować na tyle duże dawki promieniowania, że może to stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia.

Benitez: Możemy wtargnąć "Czerwone Diabły"


prowadzący Liverpoolu Rafael Benitez krytykowany świeżo za niezwykle słabe wyniki "The Reds" przyznał, że jest zadowolony ze składu drużyny. - Jesteśmy o mnóstwo silniejsi, niż ludzie myślą - powiedział Hiszpan.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław