Napieralski: SLD gotowy do współpracy


Klub Lewicy jest gotowy do współpracy w sprawie projektu ustawy hazardowej, jeśli premier Donald Tusk przekona posłów, że nowe przepisy nie stworzą ryzyka powstania katakumby hazardowego - zadeklarował w Szczecinie zwierzchnik klubu i przewodnicący SLD Grzegorz Napieralski.

Dziewięć osób zostało ewakuowanych w środę z zalanych domów na terenie powiatu nowodworskiego w woj. pomorskim. W dalszym ciągu zalana jest podejście wojewódzka w Kątach Rybackich - jedyna podejście dojazdowa do Mierzei Wiślanej. Udało się wprawdzie zaopatrzyć się objazdy - z wykorzystaniem leśne drogi. zdolność pogodowe dalej są trudne, to jednak w środę wieczorem ilość wody w rzekach na Żuławach zaczął lekko opadać. Anita Gargas szefowa publicystyki w telewizyjnej "Jedynce" straciła posadę po emisji dokumentu "Towarzysz Generał" o gen. Wojciechu Jaruzelskim? - To skandal. Nie zrobiła niczego takiego, by ją usunąć. Ludzie, którzy podjęli tę decyzję boją się prawdy o historii - komentował w Radiu ZET poseł PiS Joachim Brudziński. W niedzielę - już po raz siódmy - obchodzony jest dwadzieścia cztery godziny Flagi. Główne uroczystości odbędą się na placu Zamkowym w Warszawie.Gdyńscy celnicy udaremnili próbę przemytu mało co czterech milionów sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. były one ukryte w środku drzwi, które przypłynęły z Chin. Rynkowa wartość papierosów to ponad 1,5 mln zł. Na Podkarpaciu w sobotę wieczór Ameryka alarmowe przekroczone są coraz na Wiśle i Sanie, ale ich stan systematycznie opada. W ciągu ostatnich kilku godzin ilość tych rzek obniżył się o kilkanaście centymetrów. jakość polskiej służby zdrowia, a szczególnie przeszły tragiczny kazus śmierci kobiety skłonił do reakcji Jerzego Owsiaka. stary Zarządu Fundacji Wielka orkiestra Świątecznej Pomocy w ostrych słowach skrytykował sytuację polskich szpitali, oberwało się też minister zdrowia Ewie Kopacz.

Helsińska Fundacja Praw Człowieka wystąpiła do Rzecznika Praw Obywatelskich z wnioskiem dotyczącym dyskryminacji polegającej na odmowie przyjmowania do służb mundurowych nosicieli i osób, które przeszły infekcja wirusem zapalenia wątroby typu B.

Tłok w więziennych celach - z tego powodu akt skazanych nie trafi za kratki. być może więc wzrosnąć przestępczość - pisze "Rzeczpospolita". Beatyfikacja księdza Jerzego Popiełuszki nastąpi 6 czerwca, w dniu Święta Dziękczynienia – ustaliły "Wiadomości" TVP1. Szczegóły uroczystości zdradzi w krótkim czasie mieszkaniec stolicy warszawski arcybiskup Kazimierz Nycz w trakcie specjalnej konferencji prasowej.

Ma nadzieję, że nowa komisja śledcza pokaże "drugie, albo trzecie dno afery hazardowej". O jego istnieniu jest przekonany. Tak jak i o tym, że CBA wykorzystano do walki politycznej. - Kaczyński i Kamiński sprowokowali to wszystko, wykorzystując pobłażanie naszych kolegów - mówi Janusz Palikot. nowy wiceszef klubu PO ocenia, że na "hazardowej" Polska wzdłuż pełnia skorzystała. Miało go nie być, a jakkolwiek przyszedł. Marszałek Bronisław Komorowski zjawił się na debacie kandydatów na prezydenta, którą zorganizowała TV Publiczna. razem z nim do debaty zasiedli Jarosław Kaczyński, Grzegorz Napieralski i Waldemar Pawlak. Mija półtora roku od rozpoczęcia rozmów w sąsiedztwie tzw. okrągłym stole reklamowym. Teoretycznie wszystkie strony debatujące o przyszłości reklam w przestrzeni miejskiej są zadowolone.Mariusz Kamiński, kierując Centralnym Biurem Antykorupcyjnym, miał jednocześnie stan prawny funkcjonariusza tej służby - wynika z ustaleń "Dziennika Gazety Prawnej". "Rzeczpospolita": ministerium obrony przyjął strategię, która ma wzmocnić dyscyplinę wśród żołnierzy oraz przeciwdziałać uzależnieniom i patologiom w armii w ciągu najbliższych pięciu lat. Będzie to kosztowało MON ponad 7 mln zł, podaje gazeta. ambasador PiS Adam Bielan powiedział, że kandydaturę Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich "bardzo osłabia niezwykle niska frekwencja" w prawyborach w PO. "Mniej niż jedna trzecia członków Platformy poparła jego osobę" - podkreślił Bielan.

"Parnassus" i "Ciacho" na ekranach polskich kin


Przygodowy "Parnassus" w reżyserii Terry'ego Gilliama, z ostatnią rolą Heatha Ledgera, zaś Kraj nad Wisłą komedia "Ciacho" z Martą Żmudą Trzebiatowską grającą główną bohaterkę trafią w piątek do polskich kin.

IPN skarży komunistów za prowokację w sieci


"Rzeczpospolita": zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa dzięki Komunistyczną Partię polski złożyła dyrektor IPN w Rzeszowie Ewa Lenart - informuje gazeta.

Palikot rezygnuje z "jedynki"


"Już dziś deklaruję, że chętnie zrezygnuję z »jedynki« na liście wyborczej PO RP w okręgu nr 6 w najbliższych wyborach do Sejmu i Senatu (jako boss regionu mam ją niejako z automatu) na rzecz jakiejś nowej twarzy kobiecej" - pisze na swoim blogu w Onet.pl Janusz Palikot.

PiS: złóżmy wieńce pod Pałacem


Do złożenia wieńców pod Pałacem Prezydenckim, w miesiąc po katastrofie prezydenckiego samolotu, zaprosiło norma prawna i Sprawiedliwość inne kluby i koła poselskie. Na Krakowskim Przedmieściu politycy mieliby się dopaść w pierwszy dzień tygodnia o 8:30.

Zawsze kiedy sprzedajesz mieszkanie musisz się zastanowić, czy nie będzie ci potrzebny rzeczoznawca majątkowy Warszawa. Zatrudniając rzeczoznawcę majątkowego z Warszawy będziesz miał pewność, że twoja nieruchomość została prawidłowo wyceniona. Nic ci nie da takiej pewności, jedynie wycena nieruchomości Warszawa przeprowadzona przez zawodowego rzeczoznawcę majątkowego. Taki

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

zna warszawski rynek nieruchomości i dzięki niemu unikniesz błędów i wpadek sprzedając swoją nieruchomość bez wyceny.

Włocławek: najwięcej wody od 30 lat


Włocławek czeka na kulminacyjną falę. Z zapory zrzucano w piątek rano nad dwa tysiące metrów sześciennych wody na sekundę. To dwa bicie więcej niż normalnie. - sprawa jest pod kontrolą - deklaruje ambasador Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie Dariusz Bogacz. Do Włocławka wybierał się premier, ale zrezygnował z powodu mgły.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław