Fornalik: legia była lepsza od Ruchu


- Gdybyśmy zagrali w drugiej połowie tak, jak w pierwszej to mieliśmy szansę na korzystny wynik. Ale legion wygrała zasłużenie - podsumował Waldemar Fornalik przegrany przez ruch Chorzów mecz z Legią w Warszawie.

prasa i serwisy informacyjne na całym świecie cięgiem piszą o sytuacji w Polsce po śmierci Lecha Kaczyńskiego. stosunki z powrotu do kraju jego ciała umieściły na sowich czołówkach BBC, CNN, niemiecki "Der Spiegel", ale też chińska filia Xinhua. "Żaden brzeg nie jest przygotowany na taką tragedię" - piszą Chińczycy. "Wiele osób kawa na ławę płakało przed Pałacem Prezydenckim" - donosi CNN. Sukces marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego w prawyborach prezydenckich Platformy Obywatelskiej to odbicie tęsknoty polskiej opinii publicznej za spokojniejszym stylem polityki - ocenia niemiecki memoriał "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Paul Sarkozy, tatuś prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, wybrał Budapeszt na dziewiczy łańcuch swej wystawy abstrakcyjnych płócien i kompozycji, gdyż - jak twierdzi - nie chciał krępować swego syna we Francji.Seksualne napięcie miedzy Amandą Knox i jej chłopakiem Raffaele Sollecito doprowadziło do zabójstwa brytyjskiej studentki Meredith Kercher, tak mówią włoscy sędziowie, którzy skazali parę za napaść seksualną i zabójstwo – informuje The Sunday Times. niepomiernie duża funkcjonowanie internautów na portalu Twitter oraz 38 osób aresztowanych za akty wandalizmu, to bilans meczu decydującego o mistrzostwie koszykarskiej ligi NBA między Los Angeles Lakers i Boston Celtics. Obrońca Chelsea Londyn Jose Bosingwa będzie wyjęty z gry na trzy miesiące z powodu kontuzji kolana - poinformowała oficjalna pagina klubu.

Justynie Kowalczyk ubywa rywalek. Ze startu w rozpoczynających się 12 lutego igrzyskach w Vancouver zrezygnowała mistrzyni olimpijska z Turynu w sprincie drużynowym, Szwedka lina Andersson.

W niedzielę zmarła matka wicemistrzyni świata w łyżwiarstwie figurowym Joannie Rochette. obok to siedmiokrotna mistrzyni Kanady chce startować w rywalizacji olimpijskiej. Dziesięć lat po zakończeniu konfliktu w Kosowie powyżej 14 tysięcy mieszkających w Niemczech uchodźców z tego bałkańskiego kraju czeka na odesłanie do ojczyzny - poinformował w środę język niemiecki memoriał "Sueddeutsche Zeitung", powołując się na odpowiedź resortu spraw wewnętrznych na interpelację frakcji Lewicy.

Socjaldemokraci z szkop mają nowego szefa. Simon Gabriel, bieżący minister środowiska w rządzie Angeli Merkel został nowym przewodniczącym Socjaldemokratycznej Partii helmut (SPD). Miliony wyznawców islamu pielgrzymują do Mekki. Będą tam uroczyście celebrować przypadające w piątek Święto Ofiarowania. Wielu muzułmanów z Arabii Saudyjskiej może acz nie trafić do miejsca kultu. W kraju panuje powódź. Dwa efektowne zwycięstwa nad Polonią w Warszawie (3-0) i Cracovią u siebie (3-1) wystarczyły Lechowi Poznań by odrobić straty do czołówki ligi. Kapitan poznańskiego zespołu Bartosz Bosacki uważa, że bitwa o maestria kraju rozpoczęła się na nowo.Piłkarze i trenerzy domagają się śledztwa w sprawie fatalnego stanu murawy stadionu Wembley. Ich zdaniem gra na tym boisku grozi poważnymi kontuzjami. Szamani w Ugandzie w dalszym ciągu składają ludzi w ofierze swoim bóstwom. Ta wprawa rozprzestrzenia się w całej Afryce – podaje Daily Telegraph. podczas konferencji Banku Światowego, która rozpocznie się 22 kwietnia podjęte będą rozmowy o przyznaniu większego prawa głosu w BŚ państwom, których rozwój oszczędny uczynił z nich ważnych globalnych graczy. BŚ planuje też wzniesienie kapitału - poinformowała w poniedziałek wcześnie rano przedstawicielstwo Reutera.

Kraj nad Wisłą i Francja jednym głosem o polityce rolnej UE


Polacy i Francuzi mówią jednym głosem: wspólna gra polityczna rolna UE jest priorytetem europejskim - oświadczył po spotkaniu z premierem Donaldem Tuskiem prezydent Francji Nicolas Sarkozy.

Coraz więcej Amerykanów niezadowolonych z pracy


Amerykanie odczuwają coraz to mniej satysfakcji z wykonywanej pracy - wynika z sondażu przeprowadzonego ostatnio za pomocą firmę badań opinii Conference Board.

policja zastrzeliła trzech rabusiów


Trzech uzbrojonych rabusiów dokonało zuchwałego napadu na bank w główny punkt Kabulu. Według ostatnich informacji, napastnicy, którzy dzięki parę godzin zapewne przetrzymywali zakładników, zostali zastrzeleni dzięki policję.

Laure Manaudou urodziła córkę


Słynna francuska pływaczka, 23-letnia Laure Manaudou urodziła córkę, której dała na imię Manon. latorośl waży 3,7 kg. Poród odbył się w jednym ze szpitali w Marsylii.

Gourcuff miarodajny awansu Francji na mundial


pomagier reprezentacji Francji Yoann Gourcuff jest przekonany, iż jego grupa upora się z Irlandią w meczach barażowych, które zadecydują o awansie na przyszłoroczny mundial.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław