Ewelina Flinta powraca


Po czterech latach przerwy, Ewelina Flinta szykuje się do wydania kolejnego albumu. W rozmowie z INTERIA.PL, piosenkarka zdradza szczegóły płyty, a oraz opowiada o tym, że w branży muzycznej nie wiecznie jest łatwo.

W poniedziałek, 7 grudnia 2009 roku ukaże się wspólny album filatelistyczny Pona i Sokoła "To prawdziwa wolność człowieka". Płyta będzie w całości do pobrania za bezskutecznie w formacie MP3. W 1989 roku Jordan Mechner stworzył grę "Książę Persji". Teraz jego pomysły ożyły na wielkim ekranie. Ukazał się pierwszy w karierze zespołu Oszibarack krążek DVD. wydawnictwo zawiera zapis koncertu, bogatego w różnorodną scenografię i multimedialne projekty.Muzycy OutKast nie mogą nagrywać razem, ponieważ są związani z różnymi wytwórniami. Napisać, że był to wysoce energetyczny show, to lepiej nic nie napisać. Kultowi brytyjscy electro-monterzy z The Prodigy jakby wysadzili w atmosfera warszawski Torwar. W niedzielę, 14 listopada zespoły podróżujące w ramach trasy Never Say Die Tour 2010 dotrą na jedyny występ w Polsce.

drużyna Big Cyc nagrała nieznany utwór. Bohaterem piosenki jest Jan Pospieszalski, skryba programu "Warto rozmawiać".

42-letnia pisarka Maria Ndiaye została tegoroczną laureatką nagrody Goncourtów za powieść "Trois femmes puissantes" ("Trzy silne kobiety") - ogłosiło w poniedziałek jury tej w najwyższym stopniu prestiżowej francuskiej nagrody literackiej. Juliette Binoche wystąpi w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej.

Niedziela na najstarszym filmowym festiwalu świata należała oczywiście do twórców kultowych animacji. Członkowie studia Pixar, z producentem i reżyserem Johnem Lasseterem na czele, odebrali Złotego Lwa za całokształt działalności. Na jeden popis przyjedzie do nasz formacja Camera Obscura. Zespół zagra 9 października we wrocławskim klubie Firlej. 12-letni histrion Ian Hamrick, który wystąpił w krwawym i kontrowersyjnym teledysku M.I.A. "Born Free", stanął w obronie zakazanego m.in. w serwisie You Tube klipu.W poniedziałek, 25 października w Warszawie wystąpi Joe Bonamassa. Amerykański gitarzysta zagra w klubie Palladium. W piątek, 30 kwietnia do sklepów trafi album z muzyką z popularnego serialu "Majka". Steven Spielberg poinformował, że jego kolejnym reżyserskim projektem będzie film "War Horse".

Odciski dłoni twórców filmu o Sendlerowej na Promenadzie Gwiazd


Anna Paquin i Marcia Gay Harden - aktorki grające w filmie "Dzieci Ireny Sendlerowej" - oraz reżyser i scenarzysta tego dzieła John Kent Harrison odsłonili w poniedziałek odciski swoich dłoni na Promenadzie Gwiazd w Gdańsku.

Gitarowy rekord Guinnessa już oficjalnie


Z wynikiem 6346 uczestników do Księgi Rekordów Guinessa oficjalnie został wpisany gitarowy rekord ustanowiony 1 maja 2009 roku na wrocławskim Rynku w trakcie kolejnej edycji imprezy Thanks Jimi.

Autechre i Gaslamp asasyn na festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2010


Autechre i Gaslamp asasyn dołączyli do grona artystów, którzy uświetnią tegoroczną edycję przegląd Tauron Nowa Muzyka. program imprezy robi się co chwila ciekawszy.

Potwór z bagien


Corruption "Bourbon River Bank", Mystic Production

Żołnierze śmiali się z Kota


Zadebiutował użycie Ryszarda Riedla w dramacie biograficznym "Skazany na bluesa", ale później grywał ale wręcz w komediach - "Testosteron", "Lejdis", "To nie tak, jak myślisz, kotku" czy "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Największą rozgłos przyniosła mu atoli rola Maksa Skalskiego w serialu "Niania". 14 sierpnia do kin wejdzie "Operacja Dunaj", w której histrion znów rozbawi widzów.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław