Syn Blaira nielegalnym sprzedawcą biletów


Najstarszemu synowi byłego brytyjskiego premiera Tony'ego Blaira, 25-letniemu Euanowi Blairowi, grozi dochodzenie, skoro złamał zakaz odsprzedawania biletów na międzynarodowy mecz rugby - donosi tygodnik "Mail on Sunday".

Bojówkarze, którzy kontrolują część stolicy Somalii, w biały dzień i na oczach wszystkich wymierzają kary fizyczne kobietom, które jak słychać naruszyły ich radykalne uregulowanie islamskie – alarmują świadkowie i przedstawiciele władz lokalnych w Mogadiszu. Według niepotwierdzonych oficjalnie informacji, na które powołuje się "Kommersant", organy piszczałkowe ochrony prawa mogły dysponować danymi o planowanych zamachach bombowych w metrze. W sobotę w Warszawie odbędą się uroczystości krajowe, międzynarodowe planowane są w Krakowie w niedzielę – potwierdza głosiciel MSZ Piotr Paszkowski. Będzie w nich uczestniczył m.in. Barack Obama, Dmitrij Miedwiediew, Angela Merkel, Micheil Saakaszwili i Jose Manuel Barroso.Od czwartku przez trzy tygodnie nieczynny będzie 400-metrowy obręb jezdni autostrady A4 w kierunku Krakowa w okolicach przebudowywanego węzła "Sośnica" w Gliwicach. Ruch będzie przebywać się drugą jezdnią, z zachowaniem dwóch pasów w każdym kierunku. Strażacy non stop zmagają się z ogromnym pożarem olsztyńskiej hali ze sprzętem gospodarstwa domowego. Co prawdziwość zapał jest już opanowany, ale dogaszanie ognia potrwa do późnych godzin wieczornych. Straty oszacowano wstępnie na 20 milionów złotych. Do nieumycia rąk "po wyjściu z wychodka" porównał znany rosyjski komentator kurtuazyjny Nikołaj Swanidze niewskazanie przy użyciu Władimira Putina podczas wizyty w Polsce Józefa Stalina w charakterze ponoszącego winę za zabójstwo na polskich oficerach w 1940 roku.

1,3 mld zł wynoszą straty związane ze zniszczeniem dróg krajowych przez potop - poinformował wyraziciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Marcin Hadaj. Zapewnił, że najważniejsze inwestycje drogowe na Euro 2012 mają być gotowe.

Sondaży nie wolno odwrócić, ale jest dozwolone zmienić - tak na 5 dni przed ciszą wyborczą mówi prof. Mirosława Grabowska zwierzchnik centrum Badania Opinii Społecznej, erudyta Instytutu Socjologii UW . w tym momencie - w jej ocenie - bój toczy się po największej części pomiędzy PO a PiS o wyborców z centroprawicy. Kto walkę wygra, będzie proszek fotel prezydenta w kieszeni. 60 tysięcy złotych będzie musiał zrewanżować się "Super Express" za publikację zdjęcia nagiej od pasa w górę Partycji Koteckiej. Była była zastępczyni dyrektora Agencji Informacji TVP S.A zarzuciła gazecie nieetyczną manipulację, dlatego że dymisja było wykonane 13 lat temu w ramach akcji profilaktyki raka piersi.

Nowy typ skanera "rozbierającego" na ekranie prześwietlanego człowieka, kto ma zostawać wprowadzony brytyjskich na lotniskach, będzie stosowany selektywnie pod pasażerów mieszczących się w określonym profilu ryzyka - potwierdziło sobotniemu "Guardianowi" brytyjskie zarzewie rządowe. Starcie upadłych potęg, jak nazywa się jedenastki Francji i Urugwaju, na razie zawodzi. tablica wyników na stadionie w Kapsztadzie po pierwszych 45 minutach nie drgnęła. Śledź relację na energicznie w tvn24.pl. architektura Obywatelska "rzuciła" dalszy pomysł na zmiany w polskim życiu politycznym. Na pomysł oczywiście "rzucili się" inni politycy i komentatorzy. - Pomysł obniżenia granicy biernego lub czynnego prawa wyborczego nie ma sensu - pisze Marek Migalski na swoim blogu w Onet.pl.- oryginalnie biegałyśmy i szukałyśmy żywych ludzi. przypadkiem kogoś tam przycisnęło, być może jakieś szumy czy też pukania usłyszymy? - opowiada w rozmowie z reporterami "Superwizjera" TVN jedna z ratowniczek, która brała porcja w akcji po katastrofie pod Smoleńskiem. - Potem, jak już się opar rozeszła, zobaczyłyśmy, kto to koszmar – dodaje. Islandczyk Olafur Rafnsson został wybrany nowym szefem europejskiego oddziału Międzynarodowej Federacji Koszykarskiej (FIBA-Europe). Decyzję podjęło obradujące w Monachium ciało Ogólne organizacji. Polsko-amerykański knajpa pod nazwą "Nye's Polonaise" (Polonez Nye'a) z Minneapolis w stanie Minnesota został modny za optymalny amerykański bar 2010 roku. Nie wybrali go mieszkający za oceanem rodacy, a chlubny amerykański magazynu dla mężczyzn "Esquire". - Dostaniesz tam gimlet i manhattan zaś butelkę Żywca - uzasadnia

300 osób straci wzrok; urzędników to nie rusza


Choć trzystu podopiecznych szpitala w Witkowicach może w każdej chwili oślepnąć, to urzędników to nie wzrusza, alarmuje krakowski "Dziennik Polski". - Nie mamy pieniędzy, rozkładają ręce pracownicy NFZ.

Ciało gen. Gągora ma wrócić dziś do polski


Trumna z ciałem szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, generała Franciszka Gągora ma zostać w piątek przewieziona do Warszawy. Planuje się, że tym samym samolotem do krajowy wrócą ciała pięciu innych ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.

Wałęsa: koalicja PO z SLD? Nie przeżyłbym tego


Nie podobają mi się umizgi do SLD - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Lech Wałęsa.

PSL drugi raz nie przetrwa całej kadencji w koalicji?


stronnictwo Waldemara Pawlaka chce omówić z Platformą Obywatelską o przyszłość koalicji. Powód? Ludowcy są oburzeni, bo prezes rady ministrów nie konsultował z nimi swoich ostatnich planów - donosi "Rzeczpospolita".

Skra znów idzie na mistrza


Po raz 6. z mniej więcej siatkarze PGE Skry Bełchatów wywalczyli awans do finału PlusLigi. Kropkę nad i postawili w Rzeszowie, dokąd w sobotę pokonali Asseco Resovię 3:0. Rywala poznają we wtorek. W parze Jastrzębskiego Węgla i Zaksy Kędzierzyn-Koźle jest remis 2:2.

Jeśliby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się wewnątrz każdej tematyce prawniczej. Nasza ajerkoniak Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na chyba negacja logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże wprawa wewnątrz sprawach karnych dodatkowo rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz zadowolony po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez padlina czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna własność, która

prawnik Wrocław

charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy również radcy prawni. Od chwili wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Nasz. Długoletnie biegłość naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się do wnętrza samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni plus adwokaci są zawżdy dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz polegać naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko własny zajęcie, jednakowoż oraz gorliwość, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław